Hoşgeldiniz..

Sitemiz henüz yapım aşamasındadır.

Chrome eklentimizi buradan indirerek kullanabilirsiniz.

Sahibinden vasıta, otomobil, araç, araba ilanlarının fiyat geçmişlerini, başlık-km gibi bilgi değişikliklerini görebileceğiniz yegane uygulamadır.

Eğer alıcıysanız baktığınız sahibinden ilanlarında satıcının ne değişiklikler yaptığını görmek hem seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır hem de pazarlık yaparken elinizi güçlendirecektir. Eğer fiyatı arttırdıysa önceki rakama bakarak pazarlığa girişebilirsiniz. Ya da fiyatı düşürdüyse karşı tarafın biran önce satmak istediğini anlarsınız.

Sahibinden veri eklentisi satıcı olduğunuz durumlarda da aracınızın benzerlerindeki fiyat değişikliklerine hakim olmak doğru satış rakamını belirlerken size fayda sağlayacaktır.

Kullanımı:
Sahibinden veri eklentisini yükledikten sonra mesela Sahibinden otomobil kategorisine giriyorsunuz. Görünüm modu "Klasik" halde sayfalar arasında gezinirken eklenti sayfadaki Sahibinden ilanlarının geçmiş bilgilerini sorguluyor. Eğer ilan bilgilerinde değişiklik varsa sağ tarafa bir buton ekleniyor. Butona tıkladığınızda bir pencere açılıyor ve hangi tarihte neyin değiştiğini görüyorsunuz.